Ми допомагаємо досягти мети
software [at] ksolutions.eu
+371 67270017

Компютерна верстка та формати файлів

Сьогодні, через необхідність роботи з різноманітним контентом, ми використовуємо велику кількість різних форматів файлів. Нам доводиться працювати у таких програмах як Adobe InDesign, Adobe FrameMaker та навіть CorelDRAW. І цей список можна продовжити.

Іноді спеціалісти з комп'ютерної верстки вимушені речення за реченням копіювати текст з програми для верстки до MS Word, щоб віддати його на переклад, а потім знову по реченню вставляти його назад. Це потребує дуже багато зусиль та часу.

Компанія K Solutions використовує найсучасніше програмне забезпечення та галузеві рішення. Це дозволяє виконувати ефективну з точки зору витрат та часу обробку різних форматів файлів, та зменшити до мінімуму ручну роботу спеціалістів з верстки.

Конвертація, експорт та імпорт файлів InDesign, CorelDRAW та іншого програмного забезпечення для верстки... ми займаємося цим щодня. Крім того, ми надаємо послуги конвертації файлів PDF у формати InDesign або MS Word.

Переконайтеся у ефективності наших послуг, відправивши свій запит на електронну адресу [email protected]

Trados Studio 2022 – перекладацьке програмне забезпечення 1 у світі

Презентуйте свій бренд світу завдяки інтелектуальному програмному забезпеченню, що дозволяє перекладати  швидше та ефективніше.

Trados Studioкомплексне рішення для професіоналів, що займаються письмовим перекладом, редагуванням, управлінням перекладацькими проектами та створенням термінологічних баз.

Збільшуйте продажі на міжнародних ринках, надаючи першокласний локалізований контент за допомогою програмного забезпечення, якому довіряють понад 200 000 професіональних перекладачів з усього світу.