Trados Studio apmācības


Uzņēmums K Solutions ir ne tikai Trados Studio autorizētais izplatītājs, bet arī autorizēts Trados Studio apmācību centrs Baltijas valstīs.        

Mēs piedāvājam profesionālas visu līmeņu Trados Studio programmatūras apmācības gan grupās, gan individuāli. Apmācību pamatā ir Trados Studio Certification programma, kas papildināta ar mūsu pašu ilggadējā praktiskajā darbā gūto pieredzi, lai sniegtu klientiem vērtīgas un neatsveramas zināšanas par Trados Studio programmatūras lietošanu.

Grupu apmācības tiek organizētas klātienē, kas var notikt gan mūsu uzņēmuma telpās, gan arī uz vietas pie klienta. Grupu apmācības var būt pielāgotas klienta vajadzībām vai arī organizētas Trados Studio Certification programmas ietvaros.

Individuālās Trados Studio apmācības var notikt gan klātienē - mūsu uzņēmuma telpās, gan arī tiešsaistes režīmā, pasniedzējam ar specializētas apmācību programmas palīdzību uz apmācību laiku pieslēdzoties klienta datoram un audiovizuālajā režīmā mācot strādāt ar programmu. Lai efektīvāk plānotu un izmantotu laiku, individuālās Trados Studio tiešsaistes apmācības iespējams dalīt blokos (pa divām stundām katrā blokā).

Piedāvājam arī individuālas konsultācijas par jebkādiem jautājumiem, kas saistīti ar programmas Trados Studio ieviešanu Jūsu darba vietā vai ikdienas darbu ar to.

No iesācēja līdz ekspertam - mūsu pieredzējušajiem pasniedzējiem ir ko piedāvāt jebkura zināšanu līmeņa programmatūras lietotājam!

Rakstiet mums uz e-pasta adresi [email protected]
vai zvaniet pa tālruni + 371 67270017, lai uzzinātu vairāk.

Pieteikties apmācībām